Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-06-21

  Komentāri rakstam: Kristieši pret Jāņu svinēšanu

  Komentāru lapa: | 1 |


  Nacionālists 2009-06-21 09:39
  Tas tikai apliecina, ka kristīgā baznīca sludina tautai svešu un naidīgu pasaules skatījumu


  2009-06-21 09:48
  Vienīgais prieks, ka Jāņi ir 21.jūnijā un kristieši ar savām lūgšanām tos nesačakarē. Pat pārsteidz, ka kristieši joprojām tik tumsonīgi kā viduslaikos savā attieksmē pret senajām tradīcijām.


  petris 2009-06-22 00:16
  Līgo ir bījis vienmer latviesu svetki un caur gadu simtiem vienmer kāds grib uzspiest tipa tas ir slikti,ja dziedi tautas dziesmas un iekur ugunskuru,izdzer alus kausu,jāņem vera,ka senos laikos cilveki dzēra tikai alu un dzera ta pec labi padarīta darba,nežupoja ta ka tagad un kristiesu svetkus cilveki piedzeras ne sliktak uz ziemassvetkiem ar pienākas redzēt,ka piemaujas galīga lopā,kā arī jaunaja gadā var piedzerties un svinēt,bet redz Līgo viņiem maisa,ka apliecinajums tam,ka latviesi ir atnesusi šos svetkus līdz 21 gadsimtam un mēs aiziesim ar viniem liīdz pasaules galam,jo ar padomija laikos gribeja aizliegt,bet takš šie svetki apvieno latviesus un nejau svarīgākais ir piedzeršanās,tie kuri piedzeras,tie arī parastajās dienās mauj uz nebedu.Priecīgus Līgo visiem Latviešiem!


  Artūrs 2009-06-22 01:01
  Žēl to slimnieku. Kamēr kristietība neatsacīsies no vecajām dogmām un savtīgajiem mērķiem, tai nav lemts ilgs mūžs. Savtīgos mērķus pierāda tas, ka tai rūp, nevis cilvēku labklājība, bet gan cilvēku piesaistīšana. Bet, ja tā atsacīsies no savām dogmām, tā drīz kļūs par pagānismu..


  Kashins23 2009-06-22 13:53
  O! es jau domāju, ka šis jautājums te netiks apspriests... :D ljedjejeva jaunākie izteikumi ir vēl trakāki... tātad viņs apbižo mūsu Lāčplēsi, jūtās baigi kruts, jo domā, ka pats Dievs viņu atbalsta, apvaino latviešus u.t.t. manuprāt - viņš būs nākamais --> http://www.kasjauns.lv/lv/news /?news_id=5214&news_com=1&news _sort=asc&news_offset=2#commen ts


  Kashins23 2009-06-22 13:54
  Kapēc linki tā cakarējas!! vēlreiz --> http://www.kasjauns.lv/lv/news /?news_id=5214&news_com=1&news _sort=asc&news_offset=2#commen ts


  Kashins23 2009-06-22 13:55
  ... atkal... nu nekas... copy/paste linku un noņemiet visas atstarpes... ;)


  dzonis1111 2009-06-23 14:19
  Jāņi ir bijuši un būs. Un ja kādam kristietim ar šķību saprašanu tas liekas tikai tāda izdzeršanās talka, nu tad tā jau ir viņu pašu problēma. Un jāņi par dzērājsvētkiem daudziem kļuva tieši PSRS laikos, kad bieži tika zaudēta jāņu īstenā nozīme. Par spīti visiem melnsvārčiem un pārējiem mūsu nīdējiem, NOVĒLU VISIEM TAUTIEŠIEM LATVISKUS UN ĪSTI PAGĀNISKUS VASARAS SAULGRIEŽUS UN JĀŅUS!!!


  Antra 2009-06-24 17:09
  Pagānisks nozīmē lauciniecisks, tātad svinam laucinieciskus svētkus. Un ar ko tad pilsētnieciskais kristietisms labāks? Vairāk atrauts no dabas un tās norisēm? Un kur tas cilvēci ir novedis? Manā sirdī latviešu svētki un tradīcijas ir ienākušas uz visiem laikiem. Būsim stipri un vienoti, nesīsim tās tālāk un iedzīvināsim ar katru gadu arvien vairāk un vairāk!


  ķēniņš 2009-06-24 17:37
  Domāju, ka kristieši rīkojās visnotaļ šovinstiski, un tas atklāj viņu patiesos nodomus.Jānis ir vienotājs.Viņš apvieno, un atklāj tautai patiesību.Vienīgie, kuri ir grēcinieki, ir paši kristieši, kurus vada rasistiska neiecietība.Neļausim viņiem sabojāt šos svētkus, neļausim to darīt to šiem mēsliem!Bet tas nozīmē, ka man tomēr bija taisnība, attiecoties uz manu komentāru par PR + AIDU.Klausiet Jāni, un dzīvojiet pilnvērtīgu, vienas valodas dzīvi!


  Niks -> Nacionālistam 2009-06-26 10:33
  \"Tas tikai apliecina, ka kristīgā baznīca sludina tautai svešu un naidīgu pasaules skatījumu\". Apzinie ties, ka arī starp kristiešiem ir dedzīgi nacionālisti, piemēram, Mārtiņš Kālis. Un nebūt ne visi kristieši atbalsta šo pasākumu...


  dzonis1111 2009-06-26 18:49
  Piedodiet, bet nesaprotu kā var teikt -dedzīgs nacionālists par kristieti? Varbūt labāk būtu -nezinošs nacionālists. Vai nebūtu pienācis laiks izlasīt E.Brastiņa grāmatu \"Mūsu dievestības tūkstošgadīgā apkarošana.\" Jāsaprot ka kristietība ir mums sveša un ar zobenu uzspiesta reliģija, un man žēl to daudzo jauko un labo tautiešu , kuri dažādu iemeslu dēļ izvēlas svešus bargus dievus, aizmirstot un atgrūžot savējos.


  VIRSIS 2009-06-27 22:07
  Aleluja , aleluja beidziet zaimot -tas kungs visu redz - gādājiet labāk 0 daļu un klausat mācītājiem -bīstaties no pagāniem ak jel . Kas nekristas tas mirst Aleluja , aleluja , pasaule radās 7 dienās aleluja , pirmie bija adams un ieva aleluja - pagāni bistaties aleluja


  kaspars dimiters 2009-07-14 14:51
  latvieši... khm, khm... ar ko mēs būsim labāki par ļeģajeviešu sektu, ja nacionālismu padarīsim vien par brastiņa ideoloģisko privātīpašumu? es esmu ortodokss kristietis, kas 25 gauds Dievam kalpoju slāvu ritā. to izvēlējās mana sirds. šajā ticībā par svētmocekli kļuva par visiem mums 1000 kārt drosmīgāks un latviskāks latvietis arhibīskaps jānis pomers jeb sv.rīgas jānis. • • • visus pēcatmodas gadus esmu mēģinājis politiķu ģenerēto naidu krievu un latviešu starpā mazināt, cerot, ka arī Latvijas krievi spēs kļūt par mūsu zemes patriotiem. šāda iespēja ir jāparedz visiem, kuru tēvi guļ Latvijas zemē. kā redzam, tas nav izdevies un rīga jau ir krievu politiķu rokās. • • • šai sakarā šodien ieklāju savā blogā sarunu ar kādu latvieti, kas man \"uzbrauca\": http://blogs.krustaskola.lv/20 09/07/14/bralis-bralim/ • • • esmu pārliecināts kristietis, taču tas man tikai palīdzējis apzināties savu nacionālo piederību un senču gara mantu nozīmi. Dainas pēc Bībeles ir arī manas pārliecības grāmata. protams, nošķiru senču reliģiskās bērnības rituālus no savas ticības rituāliem, taču tāpēc neesmu kļuvis mazāk latvietis vai mazāk nacionālists. • • • kristieši pēdējos 20 gadus bijusi vispasīvākā sabiedrības masa, kas ar savu \"mīļo mieru\" valsts nozagšanu tikai veicinājusi. vienīgais masīvais atbalsts tika izrādīts LPP pirmā plaukum laikā. šo \"projektu\" naivi atbalstīju arī es, taču tieši tas kristietību Latvijā sakompromitēja visvairāk. no konservatīva LPP izauga liberāls LPP/LC, kas nu jau ir prokrieviska vicemēra partija. • • • no kļūdām mācos. tāpat kā latviešu nacionālisti derīgo apgūst no krievu nacionālistiem - piem., tuvcīņas mākslu jeb kadočņikova kaujas stilu. • • • tie, kas turpinās kultivēt sektantisko nacionālismu, būs līdzatbildīgi par Latvijas tālāku iznīcināšanu. līdz šim piekoptais klubu tipa nacionālisms bija gana lāgs, mīļš un sirsnīgs, taču tas nav varējis un nevarēs apvienot visus latviešus - ticīgus, neticīgus, liberālus, konservatīvus un citādus labas gribas latviešus. lai mēs visi kopā uzvarētu, ir jāveido atmosfēra visplašākajam nacionālismam, pārstājot atgremot gadsimtu žulti. lai cik tā kaitējusi latviešiem pagātnē, viskaitīgākā tā ir latviešiem tagadnē. • • • mīlēt Latviju nozīmē mīlēt vismaz visus latviešus (ja nesanāk mīlēt visus cilvēkus). • • • lai jums par piemēru kalpo tas, ka man ir vislabākās attiecības un sadarbība kā ar jāni silu, tā ar raivi dzintaru un imantu parādnieku, lai gan pēc sektantiskā nacionālisma \"dogmām\" man arī viņiem būt jābūt nesamierināmiem ienaidniekiem. • • • cīņai sveiks !


  Runga 2009-07-17 15:51
  Izvērtējot kristīgās baznīcas darbību mūsdienās un saistība ar pagātnes notikumiem, secinājums ir viens - vislabākais biznesa projekts pasaules vēsturē (Microsoft, General Motors, Gaz Prom u.c. ir miklu bērna autiņu līmenī). Kādēļ tā? Visai īsi un vienkārši - baznīca visos laikos ir bijis varas un naudas centrs. Baznīca ir laupījusi, tirgojusi indulgences, ievākusi 10 tiesu (zināms nodoklis) nīdējusi visus, kuru prāta un darba rezultātā varētu ciest aklā ļaužu paklausība vienai grāmatiņai ar krustiņu uz vāka (Koperniks, Galilejs u.c.). Jūs teiksiet - \"kristība māca uz labu!\". Es atbildēšu - \"Muļķības\". Vajag piemērus? Lūdzu: 1)Bostonas Romas katoļu draudzes augstu amatpersonu daudzskaitlīgie un skaļie pedofīlijas skandāli (nabaga kora zēni...); 2) mūsu pašu Kaspars Dimiters (par ko sēdēja???); 3)Romas pāvests Pijs notērēja izklaidēs (visāda veida un rakstura -intīmpakalpojumi, masāža, zoodārzs utt.)... Nu ko tagad teiksiet? Es saku - koorporatīvā balīte 2000 gadu garumā. Seko jautājums - kādēļ man atbalstīt svešu un man neizdevīgu komercdarbību (maksāt viņiem 10 tiesu un klausīties tās muļķības)? Ir arī atbilde - viņi ir jāignorē! Es nebūšu ar mieru ja viens divkosis melnā vamzī man stāstīs ar ko gulēt, kad gulēt, kad dzert šņabi, kad dzert alu vai vīnu, kad ēst un kad neēst. Esmu brīvs cilvēks brīvā valstī. Par Jāņiem! Tie ir vieni no pašiem skaistākajiem svētkiem, kad var iedzert Latvijas ražoto alu, nobaudīt Latvijā ražotus un sagatavotus ēdienus, kad var izbaudīt Latvijas dabas jaukumus un bez muļķīgiem norādījumiem no tiem, kas stāv krusta ēnā, meklēt papardes ziedu. Tātad, baznīcai vajadzētu pievaldīt muti. Jo tā var kādu smagi nokaitināt. Veiksmīgi !


  ķēniņš, rungai 2009-07-20 14:22
  Pievienojos tev runga, bet nu neļausim šiem mēsliem sabojāt mūsu gadskārtas, un godus.


  Raitis 2009-08-26 19:53
  es par aktīvu darbību pret JAUNO PAAUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!


  Jacka 2013-07-08 09:13
  Neopierať sa o metafyziku ešte nazeklade1 nutnosť ju spochybňovať alebo priamo odmietať. Nakoniec aj pe1n Rastislav Škoda Ve1m potvrded, že slovo humanizmus neme1 viac ako 200 rokov či ešte o nejake9 desaťročie viac. Dovtedy sa humanizmus spe1jal s tfdm, čo aj dnes che1pu pod slovom humanizmus ľudia použedvajfaci mozog na myslenie.Sekule1rny humanizmus je už prežitok. Noodobfdm svetone1zorom je tzv. kultfarny ateizmus. Jeho zakladateľom je zahraničnfd Slove1k Leonard Rajen a dovoledm si tvrdiť, že ponfakne ateistom a ľuďom odmietajfacim teistickfd princedp viac ako primitedvny kresťanoff3bny sekule1rny humanizmus. Zagfaglite.


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  9 + 7 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Kristieši pret Jāņu svinēšanu - Nacionālisti.lv