Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-08-19

  Komentāri rakstam: Austrumeiropas līderu naivie centieni

  Komentāru lapa: | 1 |


  Nacionālists 2009-08-19 10:24
  Atvainojiet par zudušajiem komentāriem! Tehniskas problēmas serverim.


  Kalvis Apsītis 2009-08-19 10:53
  Šī publikācija vēlreiz apliecina, ka lielvalstu intereses tikai izņēmuma gadījumā var sakrist ar mazo valstu interesēm. Mūsu drošības vienīgais garants ir pasu gatavība aizstāvēties un sadarboties ar dabiskajiem sabiedrotajiem. =========== ============================== ============= Kādēļ šim ziņas atstāstam un viedoklim nav autora paraksta? Nav arī pateikts, kas tie tādi \"dabiskie sabiedrotie\".


  M 2009-08-19 13:42
  Sen zināms, ka murmuļi, kuri sēž pie saviem galdiem, drīz paši no sevis ieriebs Krievijai, jo visi Latvieši aizbrauks prom no savas tēvzemes, lai nepaliktu par ubagiem.Un kas tad atstrādās parādu eiropai?Krieviņi!Tieši viņi vergos paši saviem tīkliem, un pēc kada laika mūsu varturi paši sapratīs, ka bez savas tautas, un etniskās identitātes viņi ir nulle.Beigās ši elite atkāpsies pati, jo mēs esam LATVIEšI.Lai dzīvo dziesmotā revolūcija!


  > Kalvis Apsītis 2009-08-19 15:21
  gribas kasīties? par rakstu ir kas sakāms? dabiskie sabiedrotie ir tās valstis, kam līdzīgas drošības intereses - Lietuva, Igaunija, Polija.


  Kalvis 2009-08-19 17:05
  Ja šo rakstu sacerējis kāds atbildīgs cilvēks, kurš izsaka neparastus pieņēmumus par valsts drošību (\"tikai izņēmuma gadījumā...\" utml.), tad nebūtu slikti parakstīt. Manuprāt, nav jauki politiski ievirzītā portālā publicēt anonīmus rakstus (vai arī tādus, ko paraksta \"administrators\", \"nacionālists\" (kā šeit) vai \"Sestdienis\" (diena.lv), \"Ontūns Mazpusāns\" (Delfos) utml.). Varat manu piebildi neņemt vērā. Šis ir Jūsu portāls, dariet kā Jums pašiem labāk.


  Kalvis 2009-08-19 17:10
  Par būtību: Latvija, Igaunija, Lietuva, Polija - visas ir NATO dalībvalstis. Viens Baltijas jūras reģions parasti nevar ilgstoši aizstāvēties pret Krievijas agresiju. Tātad - vajadzīgi arī globāli drošības risinājumi. Un visi Jūsu nosauktie dabīgie sabiedrotie Austrumeiropā to labi saprot.


  petris 2009-08-19 18:53
  par ko arī ir sen runāts,ka vajag veidot savienību starp valstīm,kuras atrodas starp Krievīju un rietumiem,tā jau ir bījis pagātnē Lietuvas-Polijas savienība,kur ari Livonijas teritorijas ietilpa,bet var vel Somus un Ukraiņus pievienot savām interesēm,rietumiem ir savas savtīgās intereses pret mūsu valstīm un cerēt,ka viņi būs mums baigie palīgi ir muļķīgi,tikai viņi izmanto mūs savām interesēm,ja arī bruks virsū Krievījai,tad mēs būsim tādā sarkano strļķu lomā,kad darbs būs izdarīts,tad arī pašūs nošaus bez žēlastības,tak tas pats vien nelabais gars pār viņiem valda,kas valdījis jau gadsimtiem ilgi,ja valsts klanās atklāti sātana priekšā,ko jūs no viņa varat sagaidīt labu?


  Kalvis 2009-08-20 07:15
  Kā izrādās, portālā \"Diena.lv\" šāds pats raksts publicēts Jāņa Sila blogā, kurš visticamāk ir šīs publikācijas autors.


  Jānis Sils 2009-08-20 10:05
  Jā, esmu šī atstāsta autors. Jūs, Kalvi tik ļoti tam pieķērāties, it kā kāds mēģinātu ko slēpt. Iesaku tik pat aktīvi komentēt bezautora ziņas delfos, apollo, letā un tvnetā. Darba lauks gana plašs. :)


  Linda Lemeševa 2009-08-20 12:57
  Nesaprotu šo rakstu, ko Jānis Sils gribēja pateikt, lai es lasu Dienu un citus melu ruporus? Kāds man ir sakars ar ASV satelītvalstīm kā Latvija, Igaunija, Lietuva, Polija, Ukraina un Gruzija un V.V.F. gaudu vēstuli Obamam, kad mēs vietējie indiāņi/aborigēni esam piemirsti no bālģīmju puses. Kam man jābūt gatavam? Kārtējam Bloga propogandas rakstam?


  Enigma 2009-08-20 13:12
  Diena kā lielākais laikraksts nekad nav bijis melu rupors.Diena vienmēr bijis objektīvs.


  Linda Lemeševa 2009-08-20 14:21
  Tāpēc jau NRA, Dienā, utt. ir tāds svešvārds kā Blogi, kurā Visu Latvijai, Sils, Verners un Dimiters publicē savus personīgos uzskatus ar konkrētu mērķi, lai Jūs neticētu sazvērestības teorijām un domātu, ka es gribu kašķēties. :) Bet Diena, lai sākumā noskaidro, kam pieder un tad lielās par savu personīgo objektivitāti.


  Nacionālists 2009-08-20 17:16
  Varbūt Linda var mūs apgaismot, par kādu sazvērestību ir runa?


  Linda Lemeševa 2009-08-20 22:03
  Katrs atrod to, ko meklē, tic tiem pierādījumiem, kurus pats ir atradis. Kādā jēga pateikt visu tieši, pie tam Blogos, kur nav mana vide. Šeit es esmu īsā ekskursijā, lai redzētu, ka nekas nav mainījies, kad ir tā pati Rietu kontrolētā \"demokrātijas\" izpratne par nacionālismu. Sazvērestība ir pušu noruna. Arī mēs varam norunāt, ko spēlēsim Blogos, jautājums ir tikai, kurš ir pasākuma diriģents?


  Dace 2009-08-25 17:12
  Rozā puika, Latvijā lielākā avīze pēc lasītāju skaita ir \"Latvijas avīze\", nevis zili rozā \"Diena\".


  ķēniņš, Dacei 2009-09-03 17:27
  Nevis rozā puika, bet sarkanais puika!


  Delta 2009-09-04 01:27
  Latvijas jeb Visu Latvijas avize jau pirmdienaas neiznaks :)


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  11 + 18 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Austrumeiropas līderu naivie centieni - Nacionālisti.lv