Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2009-09-17

  Komentāri rakstam: Par tautas vēlētu prezidentu

  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Ritvars 2009-09-17 13:35
  Jāatzīst, biju labākās domās par VL.


  Jānis Iesalnieks 2009-09-17 13:48
  Ritvar, kas tieši tev nepatīk?


  didzis 2009-09-17 14:10
  Jauki jau būtu,bet ka nesanāk ievēlēt Rubiku,jo tiesības vēlēt ir pārāk daudz pret mūsu tautu noskaņotiem cilvēkiem,paskatieties kas notika Rīga....un kur ņemt tik gudru vīru vai sievu???


  Ritvars 2009-09-17 14:14
  1. Vadonisms. 2. Kā tas īstenotos Latvijā šobrīd. 3. Kas tagad notiks.


  Jānis Sils 2009-09-17 14:26
  Piekrītu Ritvara 2. un 3. punktam. Neredzu pašlaik tādu personu, kuru varētu bez bažām atbalstīt šādam amatam. Ja šādi grozījumi tiktu pieņemti, mēs sev uzspiestu situāciju, kad varētu nākties atbalstīt kādu bezmugurkaulnieku tikai tādēļ, ka citādi kompaktā jaunpilsoņu masa ievēlēs kādu Ušakova klonu.


  Delta 2009-09-17 14:49
  Vadonims jeb vadoņa kults ir lielisks lakmusa papīriņš sabiedrības brieduma pakāpei. Es neticu ka sabiedrībai ir iestājusies vērtību krīze un ka tā vairs pati sev neuzticas. Vadonismi parasti dzimst krīzēs,bet krīzes nāk un aiziet.Kā vēsture ir pierādījusi,vadoņiem ir viena slikta īpašība-tie nemīl aiziet..pat tad ja to prasa paša tauta. Protams es atbalsīti 21.gs līderu politiku,kā piemēram Ingūnu Sudrabu,Rimšēvičs,Kalnieti utt.Bet līders un Vadonis,kas mums latviešiem asiocējas ar K.Ulmani nav viens un tas pats. Kurš dos garantiju ka autoratīvais vadonis nēpārvēšas par ko līdzīgu Kim čerinam utt.Vadoņa kults man lieliski atgādina Laimes lāci sūnu ciemā.. Es joprojām uzskatu,ka es vēl pats esmu spējīgs domāt un lemt kas ir kas ! Protams ka jebkura aktuāla diskusija sabiedrībai ir vajadzīga,bet šo jautājumu nevar skatīt krīzes jeb emociju laikā,lai zupu neistrebam pārak karstu !


  Jānis Iesalnieks 2009-09-17 15:11
  Delta, ASV ir prezidentāla valsts. Vai tā ir kļuvusi par diktatūru? Prezidentālisms, tāpat kā parlamentārisms ir viena no demokrātijas realizēšanas formām. Prezidentālisms ir kā kompromiss starp autoritārisma plusiem un demokrātijas plusiem.


  Delta 2009-09-17 15:46
  Protams ka ASV ir lielā mērā prezidentāla valsts,bet ar lielu sabiedrības kontroli caur Kongresu un Senātu,ko prezidents nevar rosināt caur referendumu atlaist. Un galu galā ja abās Kongresu palātās ir divu trešdaļu vairākums,tad prezidenta veto ir apejams,tā kā 100% ASV nav prezenditāla valsts. Es vēl vēl varētu atbalstīt prezidentālu valsti bet ar sabiedrības un parlamenta kontroli,lai nenotiktu varas uzurpēšanās.


  Jānis Iesalnieks 2009-09-17 15:58
  Delta, tev ir kaut neliela sajēga konstitucionālajās tiesībās? ASV ir tipiska prezidentāla valsts, tipiskāka nemēdz būt - tā ir modelis lielākajai daļai prezidentālo valstu. Nevajag jaukt ar diktatūru. Skaidrs, ka arī prezidentālā valstī pastāv parlaments, kas dala varu ar prezidentu. Šāds priekšstats par prezidentālismu ir radies Latīņamerikas negatīvo piemēru dēļ. Es tomēr latviešus vērtēju augstāk.


  Delta 2009-09-17 16:04
  Nu par ASV zināmā mērā es piekrītu ! Un ne tikai čaves,bet arī Lukašenko,Putins un daudzi citi ! Tas ka Latvijā ir nenobriedusi partiju sistēma,kur lielā mērā ir vainīgs mūsu pašu nenobriedušais jeb uz emocijām balstīts vēlētājs,vēl nenozīmē ka ir jāmaina Satversme un varas sadale


  petris 2009-09-17 16:37
  vALSTī IR JāBūT VALDNIEKAM UN KATRAM VALDNIEKAM IR TAPAT LIKUMI,KURI JAIEVERO PAMATNACīJAS,KULTūRAS,VESTUR ES,TRADīCIJU AIZSTAVEšANā,TAK PREZIDENTS VAR BūT TIKAI UN VIENīGI NāCIS NO PāSU VIDES ,NO LATVIEšA DZIMTS,JO NEVAR PāRVALIT VALSTI SVEšTAUTIETS,KURS IESTāSIES PAR žīDU INTERESēM UN PIESPIDīS ēST TAUTAI KõšER GAļU,LAI NEATPAZīTU,KAS IR antikrists,KAS TAISNīBA,BET IDēāLUS ATRAST NEVAR PēC IDEāLIEM VAR SNIEGTIES,KAS ARī PAšIEM NEMITīGI IR JāDARA.


  Edgars 2009-09-17 22:50
  Par ameriku neruna. Baņķieru un globalistu marionetes ne prezidenti..!!


  Ādolfs 2009-09-18 00:43
  Drīzāk kamielis izlīdīs caur adatas aci, neka vēlēšanu ceļā radīsies kāds patiesi liels politiķis.


  sems 2009-09-18 12:27
  Iedomājieties, ka šogad notiks prezidenta vēlēšanas. Un savu kandidatūru izvirzītu piem. Kanādas Vera, tad viņu arī ievēlētu. Es nedomāju, ka Kanādas Vera būtu tā īstā valsts vadītāja (atcermies Valodas likums, \"čekas maisu likums\", Abrene utt.)


  klusais-2 2009-09-18 16:17
  Diskusija jau nav par tautas vēlētu prezidentu!Saskatīsim arī citus diskusijas rakursus!Latviešus rūpīgi sanaido,šķeļ,pievilina ar visādām skaistām idejām.Viņi nekad nebalsos par vienu kandidātu prezidenta amatā.Sorosa ideju apmātie gribēs Ēlerti,citi Kristovski,vēl citi Zīli.Liels vēlētāju atbalsts būtu Lembergam,Freibergai,Sudrabai. Pirmajā kārtā var nesavākt vajadzīvo balsu skaitu,bet pārbalsojot uzvaru var izraut Šlesers,Rubiks(nezinu,vai viņš var maz kandidēt,jo ir sēdējis cietumā?).Jūs,labu gribēdami,varat radīt Trojas zirgu ar ko atvērsiet vārtus Krievijas ģenerālgubernatoram!Par to,ka Krievija izmantos visas iespējas,lai ievēlētu sev tīkamu prezidentu,es nešaubos nemaz.Jūs spēlejaties ar uguni-atdarot durvis Krievijas ietekmes pieaugumam mūsu valstī.


  Aigars Brikmanis 2009-09-19 12:12
  Visu Latvijai kārtējo rizi piedāvā iekurt krāsni, uz sākt cept maizi. Bet tam taču vajadzīgi milti! Vispirms vajadzētu apstrādāt zemi, iesēt un izaudzēt labību, to novākt utt. Jau agrāk bija līdzīgas utopiskas idejas, piemēram, par Latvijas vēstures mācīšanu skolās. Iedomāsimēs vēstures stundu, kurā skolēni sāk uzdot jautājumus par to, kāpēc pirms 70 gadiem Latvijas bija attīstīta valsts un, kāpēc tā nav tāda šodien? Varbūt VL cer, ka izglītības ministrijas atbalstīs grāmatas izdošanu, kurā aprakstīti \"politnekorekti\" fakti par atmodas iniciatīvas pārņemšanu, Tautas Frontes tapšanu un citas vērtīgas lietas? Var jau sapņot par tādām lietām, taču pasaules vēsturē nekas tamlīdzīgs vēl ne reizi nav noticis.


  2009-09-20 18:16
  гавно и то лучше чем экономика


  prtuns 2009-09-22 21:11
  Ko dos tautas vēlēts prezidents?


  ķēniņš 2009-09-25 08:08
  Prieks, ka visiem nacionālistiem ir kopīgi sapņi...


  ķēniņš, Ritvarim 2009-09-25 08:10
  Ko tad viņi tev sliktu izdarija?Zābakus nenolaizija?


  Komentāru lapa: | 1 | 2 |


  Pievienot komentāru

  16 + 19 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Par tautas vēlētu prezidentu - Nacionālisti.lv