Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-04-18

  Komentāri rakstam: Dievturība kā latviešu sadarbības veicinātāja

  Komentāru lapa: | 1 |


  lāčplēš 2010-04-18 15:41
  Nu šitais folkloras mitologiskais sendievu pulciņs jau neapvienos Latvijas nācīju kopejā garīgā cīņā pret antikristu.


  ------- 2010-04-18 22:24
  Pagānisms ir vienīgā lieta, kura man ļoti nepatīk Kluba 415 darbībā.  Nacionālists 2010-04-19 10:05
  Visa mūsu darbība izriet no vērtībām, kuras Tu sauc par pagānismu...


  Maruta 2010-04-19 11:38
  Aicinājums ir ļoti atbalstāms, bet gana svarīgi ir arī rakstīt korektā latviešu valodā, redaktori, lūdzu, izlabojiet kļūdas.


  Nacionālists 2010-04-19 12:37
  Paldies, Maruta, par aizrādījumu. Teksts iekopēts no interneta diskusijas komentāra, tādēļ, kā jau steigā rakstīts, arī bija kļūdains.


  Sandijs 2010-04-19 14:39
  Es esmu par , kad tieši vajadzetu būt ?


  > Sandijam 2010-04-19 15:02
  Rīt 18.00
  Gaidām.


  Cerība 2010-04-20 22:14
  Ceru, kā nākošajā sarunā runāsim par to kā Dievturība var vienot latviešus un par to, kā reāli popularizēt Dievturību!


  Lasis 2010-04-21 11:03
  Es gan iestājos par to, lai katrs savu reliģiju izvēlas pēc savas sirdzsapziņas, bet tautiskā pašapziņa ir cilvēka neatņemams dareklis.Dievturībai bež šaubām ir jābūt Latvijas valdošajai reliģijai, un man par tādiem apsurdiem, kā piemēram NSS programmu ir kauns, jo viņi taču ir mūsu bāleliņi, un no kurienes es vispār nezinu ir radies tāds, es atvainojos, stulbs termins \'\'kristīgais nacionālisms\'\'.Tas ir apsurds.Lai ikdienas cilvēks izvēlās pēc savas sirdzsapziņas, kadu reliģiju grib (labāk jau dievturību), bet tiem, kuri ir tautismu sapratuši, ir svēts pienākums, celt pareizo gaismā, jo mūsdienu nacionālisti ir par pamatu nākotnes Latvijai.


  Lasis, lāčplēš 2010-04-21 11:10
  Viduslaikos par antikristu sauca visu, kas nav kristīgs, tai skaitā arī citas reliģijas.Es tev došu padomu - izvairies no šī termina, ja?


  Līva 2010-04-22 11:19
  Nupat ieraudzīju žurnālā \"Klubs\" reklāmu \"degvīns \"Namejs\"\". Reklāma ietver sevī atsauci uz 18.novembri (...gan arī uz Nameju, nameja gredzenu - mums svētām, godājamām lietām).
  Vai tā nav slēpta RUSIFIKĀCIJA un VILINĀŠANA degradēties un degradēt mūsu nacionālās vērtības?
  Latviešiem 18.novembris nav, nebūs un nedrīkst būt dzeršanas svētki atšķirībā no krievu 9.maija. Tas ir mūsu pašcieņas jautājums. 18. novembra atzīmēšana tiek noniveleta šādā veidā līdz 9.maija svinēšanas tradīciju līmenim un veidam, bet pats 18.novembris tiek nozīmības un vērtības ziņā pielīdzināts 9.maijam.
  Turklāt šajā krīzes laikā reklamēt mierinājumam šņabi ir nelietīgi. Pie tam mūsu tautas vīrišķīgajai daļai - mugurkaulam...
  Kā lai turamies pretī šāda veida uzbrukumiem latviešu tautai? Kā lai turamies pretī mēģinājumiem degradēt latviešu pasaules skatījuma augsto kultūru, latviešu tautai svētāmus un ar cieņu (nevis dzeršanu) pieminamus un asociējamus svētkus?
  Aicinu latviešus reaģēt uz šādiem mēģinājumiem nonivelēt
  mūsu tautai svētas lietas un dažādos veidos degradēt, kā arī nodzirdīt tautu - sevišķi vājāko tautas daļu - to, kas nav tik redzīga un domājoša un ir tendēta viegli pārņemt šādas negatīvas parādības. Šeit vietā ir teiciens \"ķēde ir tik stipra, cik stiprs tās vājākais posms\". Latviešiem - līdz visvājākajam posmam - jākļūst izglītotākai spējā atpazīt šadus viltīgus gājienus.
  Degvīnu, droši vien, turpinās tirgot un tas pastāvīgi zibēs mūsu acu priekšā ar šo viltīgo reklāmu.
  Tāpēc IEROSINU šeit pat izveidot sadaļu, kurā cilvēki varētu apkopot šādus novērojumus. Un kur izteiktu savus viedokļus par to, kādas slēptas briesmas tajā atpazīst - tā mēs viens otru bagātināsim ar sapratni (un tā pamazām varēs aiziet arī līdz mūsu tautas vājākajiem posmiem). Skaitam ir nozīme.
  Līva 2010-04-23 09:41
  Un tik konkrēti - par visu ir padomāts - uzrunāts tieši LATVISKAIS latvietis... \"Ai kā \"mums\" rūp jūsu latviskums\".
  Ai cik aizkustinoši...
  Katrs kārtīgs latvietis taču ciena Nameju un svin 18. novembri? Nu kā tu atteiksies, ja piedāvās? Kā īstam latvietim? Valsts svētkos? Nu kurš atteiksies?

  Igors Dobrovoļskis - Alkoholisko dzērienu ražotāja Liviko pārstāvis esot atradis neaizņemtu nišu. PAR LATVISKAJIEM LATVIEŠIEM ARĪ IR PADOMĀTS.
  http://www.diena.lv/lat/busine ss/hotnews/industry/liviko-sak -razot-degvinu-namejs
  lets 2010-04-24 08:25
  \"Pagāniskais\" ir svarīga kluba sastāvdaļa. Tās ir mūsu (un ne tikai mūsu)saknes. Tas ir pilnīgs pretstats masu apziņas manipulācijai,kuru sauc par reliģiju.


  Talcinieks 2010-04-24 14:39
  Līva, tev nav paranoja?


  Lāčplēš>lasis 2010-05-04 15:38
  Daudzi kristieši sevi arī sauc par pasaules glabējiem,bet patiesībā ir antikrista gara paudēji,kā visa rietumu civilizācīja kopumā, kur zem krusta zīmes slēpjas antikrista sarkanais krusts un kamdēļ izvairīties no ši termina,ja visa pasaule tiek gatavota tā atnākšānai?Takšu mēs dzīvojam viņa gaidās kopā ar visu jūdu pasauli svinot 8.martus,23.februārus, 1.maijus,pieminot 11.septembrus un 11.novemrus,ta nu vel lērumiem visādu okulto jūdu slēpto svētku nozīmes,kur mēs neapzināti svinam un piedalamies melanās pasaules uzbūves veidošanā.Nākošā latvju paaudze izaugs macoties skolās,kā pareizāk atsūkāt eiroonkuļu bonbongas,lai dabūtu atļauju barot savu gotiņu ar Latvijā audzētu zāļīti un \"neatkarības\" atzīšanu.


  Pērkons 2010-05-07 05:28

  Šīs skaistākās zemes diagnoze ir latvietis.


  brpfverpevu 2011-01-09 15:34
  a3POsQ <a href="http://dlylkuqmsygp.com /">dlylkuqmsygp</a>, [url=http://xtobiacxwqzg.com/] xtobiacxwqzg[/url], [link=http://nguxagrnhowe.com/ ]nguxagrnhowe[/link], http://avxbosstbvib.com/


  iegplbynau 2014-08-29 03:13
  TS2NRJ <a href="http://cudlrylqjqmm.com /">cudlrylqjqmm</a>, [url=http://zuhcesvflemm.com/] zuhcesvflemm[/url], [link=http://xzpvojuiupug.com/ ]xzpvojuiupug[/link], http://apngyjfxywuu.com/


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  8 + 5 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Dievturība kā latviešu sadarbības veicinātāja - Nacionālisti.lv