Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
  • KOMENTĀRI
  • 2010-09-06

  Komentāri rakstam: Nodokļu burvju nūjiņa

  Komentāru lapa: | 1 |


  Muudzis 2010-09-06 12:40
  \"uzņēmumu reinvestētās (uzņēmuma nopelnītās un attīstībā atpakaļ ieguldītās) peļņas aplikšana ar uzņēmuma ienākuma nodokli.\"

  mm - man liekas, ka tā nav. nauda, ko ieliec sev kabatā = (ienākumi - izdevumi - PVN - UIN - dividenžu nodoklis). protams, vēl specifika - akcīzes, izdevumi bez PVN utt. vismaz tādu bildi man grāmatvede zīmēja, kad apspriedām gada pārskatu :-). t.i. , tas, ko nopērc uzņēmuma vajadzībām, ietilpst izdevumos.  \" 1. Darbaspēka nodokļu (sociālais nodoklis un iedzīvotāju ienākuma nodoklis) samazināšana, vienlaikus ieviešot iedzīvotāju ienākuma nodokļa progresīvo likmi;\"

  jā. pieņemt darbā cilvēku ir dārgs prieks. lai samaksātu 100LVL uz rokas, ir jāsamaksā ~185LVL. no otras puses, ja nemaldos, no šī nodokļa barojas pašvaldības ar visām to funkcijām. progresīvais nodoklis - jā, tas būtu taisnīgi, bet ne no 300LVL, bet no 1K + ierēķinot 200-300LVL nodokļu atlaidi par katru apgādībā esošu bērnu.  \"3. Pievienotās vērtības nodokļa palielināšanu, saglabājot pazeminātas likmes pirmās nepieciešamības precēm.\"

  šis nodoklis kā reizi sit pa kabatu ražotājiem. un jo ražotājs efektīgāks, jo lielāks PVN atskaitījums. kupi-prodai biznesam peļņa attiecībā pret apgrozījumu ir maza un iespēju norakstīt nodokli ir daudz vairāk. programmētājam vai dizainerim vienīgie izdevumi ir kompis un tinte printerim un iespējas norakstīt nodokli ļoti mazas. jau paša nodokļa nosaukums rāda, no kā tas tiek iekasēts. bet mēs tak gribam, lai Valstī būtu vairāk uzņēmumu, kas ražotu vairāk pievienotas vērtības?  \"4. Esošo akcīzes nodokļu palielināšanu un iespējams jaunu akcīzes nodokļu ieviešanu luksus precēm. Akcīzes nodokļa kompensācijas mehānismu ieviešanu ražošanas uzņēmumiem;\"

  jāvienojas par luksusa preču sarakstu. jāskauž ārā kontrabanda. un šņabi pa 40LVL litrā es arī neplānoju pirkt - jaukšu spirķiku vai vilkšu ārā kandžas aparātu (ja apkaros spirta kontrabandu par ko gan šaubos) :-).

  \"5. Nekustamā īpašuma nodokļa palielināšana, ieviešot neapliekamo minimumu līdz noteiktai platībai. Atvieglojumu noteikšana ražošanas uzņēmumiem.\"

  jā. tā tam vajadzētu būt.  kopumā ideja par ražošanas atdzīvināšanu un pelnīšanu uz saistīto pakalpojumu rēķina, ir pareiza. bet, ja tas nostrādās, tad pēc 10 gadiem mēs būsim otrā grāvī - mums būs daudz darba vietu, bet nebūs, kas tajās strādā. pat tagad uzņēmēji raud par kvalificēta darba spēka trūkumu un naski ieved viesstrādniekus.


  nodokļu sistēmu analizējot būtu jāskatās gan no kā nodoklis nāk gan kurp dodas - vienkārši kādu aplaimojot, var citur dabūt pamatīgu caurumu budžetā.


  Prieks 2010-09-08 21:47
  Taisnība jau jums vien ir. Kaut kas ir steidzami jāmaina.


  valdor 2010-09-12 12:22
  Šis cool site http://100dola.pp.ua/


  Ultra 2010-10-13 09:51
  Tas par to, kad Latvijas uzņēmumi ir tendēti uz patēriņu - protams!Jūs vēl šaubijāties?!šitā sistēma ir jau tā ieriktējusies, kad bez lielām pārmaiņām neiztikt....Doma par nodokļu samazinājumu exportam ir laba, bet es domāju - vajag vispirms exporta sistēmu uztaisīt pa savu rikti, tad ko domāt!Sila kungs - doma par nodokļu atcelšanu uzņēmumiem, lai tie varētu savā starpā dalīties naudā, tādējādi "stimulējot" ekonomiku ir riskanta.Ir riskanta tādēļ, kad to var izmantot nelieši!VL tagad ir pie varas, skatīsimies, ko viņi paveiks, skatīsimies....


  Komentāru lapa: | 1 |


  Pievienot komentāru

  11 + 17 =

  Vēlies savu attēlu pie komentāra? Tev ir 2 dažādas iespējas:


  1) reģistrējies un pievieno attēlu savam lietotāja profilam
  2) ievadi pie komentāra savu e-pasta adresi, kura reģistrēta Gravatar.com un attēls parādīsies automātiski.
Komentāri rakstam Nodokļu burvju nūjiņa - Nacionālisti.lv