Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Latviskie augi un latviskais dārzs
  • Kultūra, tradīcijas
  • 2011-04-03

  Latviskie augi un latviskais dārzs

  LDS Dzīvesziņas skolā 5.APRĪLĪ plkst. 18.00 pie mums viesos pētniece no Nacionālā Botāniskā dārza Daina Roze. Viņas stāstījuma tēma - Kas ir "latviskie" augi un "latviskais" dārzs un kādēļ mums tie vajadzīgi?  Kas veidojis priekšstatu par "latviskajiem" augiem?  "Latvisko" augu stāsti un to sniegtā vēsts. 

  Visi taču atceramies un zinām brīnišķos tradicionālo lauku māju košumdārzu aprakstus mūsu mīļo rakstnieku darbos - Jānis Jaunsudrabiņš, Anna Brigadere, Edvarts Virza ... un citi ir mums radījuši priekšstatu par to, kāds ir LATVIEŠU puķu dārzs, kas tajā aug un kas ir īstenie tradicionālie latviešu augi... Daudzi  domājam par to, kādus dārzus veidot pašiem savās lauku sētās.  Pavasara sēšanas darbi tuvojas ar joni - domājam ir īstais brīdis uzzināt praktiski, kādam būt latviskam dārzam. Otrdienas Dzīvesziņas skolas viešņas Dainas Rozes stāstījums balstās gan latviešu daiļiteratūras radītos priekšstatos, gan zinātniskos pētījumos un atzinumos. 

  Tiekamies, kā arvien, Dzirnavu ielā 135-201 (un, ja nepieciešams uzzināt ko vairāk, zvaniet, 28846708) Mīļie, nāciet paši un aiciniet līdzi draugus un domubiedrus:)Uz tikšanos! un - lai mums koši košumdārzi! 


  Ievietotāja profils | Komentāri (1)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook