Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Atklātā vēstule ZRP un Vienotībai
  • Politika, ekonomika
  • 2011-09-19

  Atklātā vēstule ZRP un Vienotībai

  Vēlēšanu rezultāti dod pamatu apgalvot, ka izšķirošās varas sviras, kas būtiski ietekmēs Latviju tuvākajā laikā, atrodas ZRP un V politiķu rokās. Satraucošas ir ziņas par minēto politisko spēku "flirtēšanu" ar prokrieviskās un latviešu interesēm naidīgās partijas "Saskaņas centrs" iespējamu aicināšanu valdībā. 

  Šādu raksturojumu SC ir apliecinājis, gan ar tādu personu iekļaušanu sarakstos, kas aktīvi iestājušās pret Latvijas neatkarības ideju, gan diskusijās par Latvijas vēstures traģēdijām, gan attieksmē pret tiesiskumu. Tā ir aksioma, kura nemainītos pat tad, ja SC būtu ieguvuši pusi vai vairāk no deputātu vietām.

  Ir pilnīgi skaidrs, ka absolūtajam vairākumam latviešu (tajā skaitā arī ZRP un V vēlētājiem), SC atrašanās valdībā ir nepieņemama. Ignorēt šo noskaņojumu būtu ne tikai politiska tuvredzība, bet arī ļaunprātīga muļķība. 

  Pēdējo divu desmitgažu laikā, pie varas esošie Latviju ir noveduši stāvoklī, kad liela daļa tautas ir izvēlējusies ekonomisko bēgļu likteni. Tas lielā mērā noticis, arī pateicoties nekritiskai un pakļāvīgai attieksmei pret Rietumiem. Šajā ziņā atšķirība starp daļu V un ZRP no vienas, un SC no otras puses ir tikai politiskās orientācijas virzienā. Vēlētāji ir kārtējo reizi piešķīruši uzticības mandātu, un tā attaisnošanai var derēt tikai konsekventa nacionālo interešu realizēšanas politika un priekšroka vislielāko atbalsta pieaugumu guvušajai Nacionālajai apvienībai.

   

  Aicinām V un ZRP apzināties savu atbildību par notiekošo, saprast, ka pašreizējā nelabvēlīgā sociālekonomiskā situācija ir pateicīga augsne sociāliem nemieriem, kuri neizbēgami veidotos, ja kā papildinājums tiktu radīta situācija, kas būtiski aizskar latviešu nacionālo pašcieņu. Šādu iespējamību apliecina arī 2009.gada 13.janvāra notikumi. Savukārt, atskatoties senākā pagātnē, aicinām atcerēties, ka 1905.gada notikumus Latvijā radīja tieši neapmierinātība ar ekonomiskajiem apstākļiem un ar vācu/krievu muižnieku un ierēdņu dominanci pār latviešiem. 
  Laikā kad Latvijā atkal vērojama latviešu tiesības ierobežojoša Austrumu un Rietumu lielvaru darbība Latvijā, kā arī augsts neapmierinātības līmenis ar sociālekonomiskajiem apstākļiem, būtu tikai tālredzīgi rēķināties ar latviešu noskaņojumu, pretējā gadījumā nāktos rēķināties ar nerēķināšanās sekām.

  Latviešu nacionālistu klubs


   

   

   


  Ievietotāja profils | Komentāri (6)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook