Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Akcija - Es PAR latvisku Rīgu!
  • Politika, ekonomika
  • 2009-05-28

  Akcija - Es PAR latvisku Rīgu!

  Apliecināsim, ka Rīga ir latviskas Latvijas galvaspilsēta un latviskai tai jābūt arī nākotnē!

  Visu Latvijai! uzsāk akciju – PAR Latvisku Rīgu, aicinot piestiprināt savai automašīnai Latvijas karodziņu vai apsiet sarkanbaltsarkanu karoglentu ap mašīnas sānu spoguli, kas būs kā ikdienas atgādinājums -

  Skatoties atpakaļ pagātnē, padomāt par to, ko Tu vēlies redzēt sev priekšā - nākotnē!

  Sarkanbaltsarkanais karogs ir ne tikai Latvijas valsts simbols, tas vienmēr ir bijis mūsu tautas lepnums un vienotības idejas nesējs gan kaujās par Latvijas brīvestību, gan Atmodas laikā.

  Šodien tik ļoti nepieciešams atmodināt katra latvieša pašapziņu un ar lepni paceltu galvu apliecināt savu spēku , gribu un vienotību,

  Piestiprinot sarkanbaltsarkano karodziņu pie sava auto, apsienot sarkanbaltsarkano karoglentu ap automašīnas vai motocikla spoguli, piestiprinot to pie sava velosipēda, bērna ratiņiem!

  Tādējādi Tu, es un vēl daudzi daudzi citi apliecināsim, ka mums ir svarīga mūsu valsts, neraugoties uz to, kādi ir tās pašreizējie vadītāji. Atgādināsim sev un citiem, ka Latvija ir vienīgā valsts pasaulē, kurā, dzīvojot paaudžu paaudzēs, mums lemts pašrealizēties kā latviešu tautai, kopt savu zemi, valodu, kultūru un ticēt nākotnei. Citas zemes mums nav. Un citu laiku arī vairs nebūs, ja būsim vienaldzīgi. Karodziņš ir tikai viens mazs, bet noteikts solis pretim latviskai Latvijai. Kā piederības apliecinājums vienam veselumam, vienai latviskai kopienai.

  Tuvojas vēlēšanas un 6.jūnijā mūsu izvēle noteiks, kāda būs Rīga turpmākos četrus gadus. Mēs vēlamies to redzēt latvisku. Ar latviskumu domājot ne tikai mūsu valodu, latviešu kultūru un tradīcijas, bet arī iedzīvinātus latviešu tikumus – saimnieciskumu un godprātību, nesavtīgumu un darbīgumu, taisnīgumu un vispārēju solidaritāti. Tieši tas noteiks mūsu rītdienu.

  Tāpēc šobrīd ļoti svarīga ir Tava balss. Lai sarkanbaltsarkanās krāsās izdaiļotā Rīga būtu ne tikai latviska savā ārējā veidolā, bet tāda kļūtu arī savā būtībā pēc 6.jūnija.

  Mēs aicinām:
  Izmanto savu balsi tagad, lai pēc tam nav jācieš klusu!
  Savu sirdi, prātu, rokas un BALSI – VISU LATVIJAI!


  Ar uzlīmēm uz mašīnas sānu stikliem, durvīm vai aizmugurējās daļas apliecini –

  Es PAR latvisku Rīgu!

  Apsien karoglentu ne tikai ap sava auto spoguli, apsien arī ap sava drauga un katras mašīnas, kas ir šī simbola cienīga, sānu spoguli. Darīsim to sastrēgumos, automašīnu stāvvietās Vecrīgā, Rīgas centrā un nomalēs. Izrotāsim mūsu valstsvīriem, ministrijām un pašvaldībai piederošās automašīnas ar simbolisku apliecinājumu, lai arī viņi atceras, kādai jābūt mūsu valstij un katram no mums tajā.

  Akcijas izpausmes iemūžini savos fotoaparātos, tālruņos, videokamerās – un sūti šos materiālus mums – www.visulatvijai.lv - sadaļā Mūsu Rīga, ievieto citos interneta portālos, izplati e-pastos, mudini pievienoties citus. Darbojies radoši un aizrautīgi un Tu redzēsi, cik daudz prieka var šāds vienkāršs pasākums sagādāt. Fiksē, kā uz karoglentām reaģē automašīnu vadītāji un mēs redzēsim kas ir kas...

  Sarkanbaltsarkanās karoglentas vari saņemt Visu Latvijai! birojā Ģertrūdes ielā 46-2, salonā "AGNI" Brīvības ielā 173 vai salonā "Straume" Čaka ielā 82/84.

  Ja vēlies aktīvi līdzdarboties, piesakies karoglentu un uzlīmju izplatīšanai.
  Tālrunis 67272735; e-pasts: visulatvijai@visulatvijai.lv


  Ievietotāja profils | Komentāri (29)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook