Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Labdarības koncerts ar dančiem
  • Kultūra, tradīcijas
  • 2009-08-24

  Labdarības koncerts ar dančiem

  Labdarības koncerts un danči ugunsnelaimē nopostīto Armanda Lauku Jātnieku kluba staļļu atjaunošanai. Pirms nepilna mēneša liktenīga vēja skavās nokļuvusi dzirkstele izraisīja ugunsnelaimi, kura līdz pamatiem nopostīja Armanda Lauku Jātnieku kluba staļļus un māju un pajumti zaudēja deviņu cilvēku ģimene un četrdesmit zirgi. Armanda Lauku Jātnieku kluba cilvēki un zirgi ir ļoti pateicīgi par daudzajām pēc ugunsnelaimes satiktajām plašajām sirdīm un palīdzīgajām rokām un turpina darīt visu iespējamo, lai līdz ziemai nodrošinātu zirgiem jumtu virs galvas.

  Vīru kopa „Vilki", kas ir seni Armanda Lauku Jātnieku kluba draugi, ar kuriem kopā būts gan pieguļā Brīvdabas muzejā un Saules kaujas gadadienai veltītajā pasākumā „Saule zobenā", gan arī kopā svinēti vasaras saulgriežu svētki, dod savu artavu Armanda Lauku Jātnieku kluba staļļu atjaunošanā, organizējot labdarības koncertu.

  Ikviens ir laipni lūgts atbalstīt staļļa un mājas atjaunošanu, 27.augustā, plkst.19.00 atnākot izbaudīt dziesmas un dejas kultūras centrā „Mazā Ģilde, kur tiks noturēts labdarības koncerts un danči kopā ar vīru kopu „Vilki", sievu kopu „Vilcenes" un danču grupu „Trejdeviņi", ieeja par ziedojumiem.

  Tuvāku informāciju par palīdzības iespējām un staļļa un māju atjaunošanas norisi var iegūt Armanda Lauku Jātnieku kluba mājas lapas www.zirgi.lv forumā vai zvanot pa tel. 29 409 065.


  Ievietotāja profils | Komentāri (3)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook