Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Diskusija: vai nepieciešams tautas vēlēts prezidents?
  • Politika, ekonomika
  • 2009-11-03

  Diskusija: vai nepieciešams tautas vēlēts prezidents?

  Tautsaimniecībā un kultūrā notiekošais, kā arī partiju nespēja risināt samilzušo krīzi ir aktualizējusi jautājumu par stingākas un atbildīgākas valsts vadības nepieciešamību. Vairāki politiskie un sabiedriskie spēki pēdējā laikā nākuši klajā ar ideju par tautas vēlēta prezidenta nepieciešamību. Konkrētākās aprises pašlaik ir partijas „Visu Latvijai" sagatavotajam priekšlikumam Satversmes grozījumiem.

  Tomēr tautas vēlēta prezidenta institūts sabiedrībā netiek uztverts viennozīmīgi. Nereti izskan šaubas, vai tauta, kas ievēlējusi darboties nespējīgu Saeimu, spēs ievēlēt atbildīgu prezidentu, jautājumi par to, kas varētu būt redzamākie kandidāti uz jauno prezidenta amatu, vai tas neapdraudēs demokrātisko valsts iekārtu un, galu galā, vai nepastāv risks, ka prezidenta vēlēšanās varētu atkārtoties Rīgas domes vēlēšanu scenārijs?

  Minētie jautājumi ir pietiekams iemesls, lai sapulcētos uz diskusiju par tautas vēlēta prezidenta nepieciešamību. Uz sarunu šoreiz aicināti partijas „Visu Latvijai" līdzpriekšsēdētājs Imants Parādnieks un Latviešu nacionālistu kluba valdes priekšsēdētājs Jānis Sils. Pasākums notiks Latviešu nacionālistu kluba telpās Dzirnavu ielā 135 -201, trešdien, 4. novembrī, plkst. 18:30. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām visus iepriekš pieteikties, sūtot vēstules uz e-pastu anna@nacionalisti.lv

  Nākotnē plānotas līdzīgas diskusijas arī par citiem valstij aktuāliem jautājumiem, kas palīdzētu tuvināt nacionālistu uzskatus un tādējādi sekmētu cīņu par kopējiem mērķiem.


  Ievietotāja profils | Komentāri (25)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook