Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Sākas biļešu tirdzniecība uz skolēnu dziesmu un deju svētku koncertiem
  • Kultūra, tradīcijas
  • 2010-05-12

  Sākas biļešu tirdzniecība uz skolēnu dziesmu un deju svētku koncertiem

  12. maijā „Biļešu paradīze” uzsāks biļešu pārdošanu uz X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncertiem. Svētki Rīgā notiks no 2010. gada 6. jūlija līdz 11. jūlijam, un tajos piedalīsies vairāk nekā 30 000 bērnu un jauniešu. Biļetes uz Svētku koncertiem maksās no 3 līdz 20 latiem, bet uz ģenerālmēģinājumiem - no 1 līdz 3 latiem.

   „Biļešu paradīze" piedāvā iegādaties Svētku koncertu biļetes šādos veidos: kasēs lielākajās Latvijas pilsētās, internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī rezervējot pa tālruni 9000 2000 un izpērkot biļetes 20 dienu laikā jebkurā „Biļešu paradīze" tirdzniecības vietā. Maksa par zvanu ir 0.48 Ls/min. Šāda iespēja svarīga lauku iedzīvotajiem, kuriem nav pieejams internets un tuvumā nav biļešu tirdzniecības vietas.

  Ņemot vērā lielo pieprasījumu, noteikts, ka viena persona varēs iegādāties ne vairāk kā astoņas biļetes. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja koncertos ir bez maksas, bet viņiem netiek nodrošināta atsevišķa sēdvieta. Krāšņs solās būt koru koncerts „Mana zeme - zemīte skaista!" Mežaparka Lielajā estrādē, deju lielkoncerts „Deja kāpj debesīs" Daugavas stadionā, pūtēju orķestru koncerts „Priecīgs koncerts" izstāžu centrā „Ķīpsala" un citi svētku pas ākumi.

  Lai ikviens varētu vērot Svētku norisi, vairāki pasākumi būs bez maksas. 8. jūlijā pie Brīvības pieminekļa priecēs pūtēju orķestru defile priekšnesums. 10. jūlijā varēs uzgavilēt dalībniekiem, vērojot Svētku gājienu. Četras dienas no 8. līdz 11. jūlijam Vērmanes dārzā visas dienas garumā notiks pasākumi, kurus iviens varēs ne tikai skatīties bez maksas, bet arī aktīvi līdzdarboties. Visi interesenti aicināti uz folkloras kopu koncertu „Kas kaitēja nedzīvot diža meža maliņā" Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā - jāiegādājas tikai muzeja ikdienas ieejas biļete. Savukārt Rīgas Kongresu namā no 6. līdz 11. jūlijam varēs iepazīties ar Bērnu un jauniešu vizuālās un lietišķās mākslas izstādi „Ritmu spēles".

  Pirmo reizi svētku procesa vēsturē tie ir iekļauti UNESCO svinamo dienu kalendārā 2010. - 2011. gadam, atzīmējot skolu jaunatnes svētku 50. gadadienu un to nozīmi Baltijas dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un pārmantošanā.

  Plašāka informācija par svētku norisēm www.dziedundejo.lv.


  Ievietotāja profils | Komentāri (2)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook