Tēvijas sargi - Ar katru dienu spēcīgāki!
Eiropas vārti plaši vaļā...
Mēs nekad nebūsim brāļi!
Dok. filma "Latviešu leģions"
Par latviešu pašapziņu. prof.soc. D.Beitnere
PSRS okupācijas karaspēks 1939.g. ieņem Rietumukrainu
Hakamada: visi slikti, tikai mēs, Krievija, balti un pūkaini
Protesta mītiņš Kijevā pret Timošenko atgriešanos politikā
Revolūcijas cīnītāji Ukrainā bažījas, ka vecais režīms tiks aizvietots ar jaunu
Janukoviča bandīti ar kaujas munīciju šauj uz protestētājiem
Ternopolē "Berkut" specvienība pāriet tautas pusē
Jaunpiebalgas “Lielkrūzēs” 20. un 21.augustā notiks “Vislatvijas Dziesminieku saiets 2010”
  • Kultūra, tradīcijas
  • 2010-08-18

  Jaunpiebalgas “Lielkrūzēs” 20. un 21.augustā notiks “Vislatvijas Dziesminieku saiets 2010”

  Šogad, 20. un 21.augustā pašā Vidzemes sirdī - Jaunpiebalgas „Lielkrūzēs" notiks ilgi gaidīts pasākums - Vislatvijas Dziesminieku Saiets 2010.

  Daudzi atceras, astoņdesmito gadu beigās, deviņdesmito gadu sākumā Cēsu pils estrādē notikušos folkfestivālus. Folkmūziķi, dzejnieki, mākslinieki - tā laika Latvijas dvēseles glabātāji, sanāca vienkopus un plašas auditorijas priekšā skaļi pauda visu sirdīs mītošās ilgas pēc brīvības. Neformālā atmosfēra, drosme izrunāt un izdziedāt patiesību, attīrīšanās no nebrīves gados uzkrātās lišķības un liekulības, tās bija tās sajūtas, kas daudziem Latvijas cilvēkiem palīdzēja atgūt stingru mugurkaulu un cieņpilnu pašapziņu - būt savas zemes patriotam, Pilsonim!

  Šķiet nevienam Latvijas iedzīvotājam nav gari un plaši jāskaidro, kāpēc tieši tagad - 20 gadus pēc savas valsts atgūšanas šo sajūtu kopums ir kļuvis īpaši aktuāls. Mēs zinām - mums tās ir nepieciešamas! Mēs modīsimies un pamodināsim arī pārējos! Aicinām visus piedalīties Vislatvijas Dziesminieku Saietā - Cēsu folkfestivāla tradīciju turpinātājā. Šogad, un turpmāk, katru gadu augusta nogalē, pašā Vidzemes sirdī Jaunpiebalgas ekosaimniecības „Lielkrūzes" estrādē.

  Pasākuma programma

  20.08. - 21.00 Atklāšanas koncerts

  Austra Pumpure & Austrasbērni, Haralds Sīmanis, Andris Mičulis (Prievītis) & grupa Līga, Uldis Ozols, Uldis Kākulis, Āris un Saulceris Ziemeļi, Sandra Bule, Kaspars Ziedonis Stutiņš, Guntars Dolmanis, Eduards Cauna, Maija Kalniņa un Rikošets, Jānis Jansons un Kaspars Pupa, Ivars Cinkuss, Zane Šmite, Valdis Atāls, Ints Ozols.

  21.08. - 14.00 Koncerts bērniem 

  Silvija Silava, Austra Pumpure, Āris Ziemelis, Sandra Bule, Vītolu ģimene

  21.08. - 20.00 Noslēguma koncerts

  Austra Pumpure & Austrasbērni, Haralds Sīmanis, Andris Mičulis (Prievītis) & grupa Līga, Uldis Ozols, Uldis Kākulis, Āris un Saulceris Ziemeļi, Sandra Bule, Kaspars Dimiters, Ziedonis Stutiņš, Eduards Cauna, Maija Kalniņa un Rikošets, Jānis Jansons un Kaspars Pupa, Ivars Cinkuss, Zane Šmite, Valdis Atāls, Ints Ozols, Varis Vētra, Juris Hiršs, Vītolu ģimene.

  Krāšņos koncertus papildinās arī 21.08. no 11.00 līdz 20.00 notiekošā radošā nometne, kuras laikā katrs apmeklētājs varēs izmēģināt spēkus keramikas darbnīcā, kuru vadīs Talita Rozenblate, salmu figūru veidošanā, vadītāja Daiga Karlsone, palīdzēt Agrim Dzilnam veidot ugunsskulptūru, kā arī piedalīties dziesminieku un dzejnieku radošajās darbnīcās.

  Gaidam Jūs „Lielkrūzēs", sīkāka informācija http://www.rjk.lv   http://www.ekokruzes.lv  


  Ievietotāja profils | Komentāri (0)
 • Iesaki rakstu savējiem!
  Iesaki Facebook